blog blog .

blog

عجیب ترین خوراکی ها در سفر را بشناسید

میوه ها و خوراکی های متفاوتی وجود دارند. برخی از انها طعم خاصی دارند که بسیاری از ما نمی پسندیم. و برخی انقدر لذیذ اند که همه مایلند از انها مصرف کنند. عجیب ترین خوراکی ها را در پرشین وی بخوانید

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۳۰:۳۵ توسط:blog موضوع: نظرات (0)

چرم فابریک پورشه

چرم مخصوص فرمان اتومبیل
فرمان خودرو قسمتی است که دستان راننده در طول رانندگی با آن در تماس است. به همین علت در معرض فرسایش و پوسته پوسته شدن قرار دارد. خودروسازان معتبر دنیا در تولید محصولات خود از مواد اولیه با کیفیت استفاده می کنند. معمولا جنس فرمان و داشبورد محصولات این شرکت ها از یک نوع پلاستیک فوم فشرده می باشد. اما در مورد خودروهای تولید داخل، چنین اتفاقی نمی افتد. فرمان اتومبیل هایی که در کشور تولید می شوند، از یک نوع پلاستیک سفت و خشک می باشد. این امر باعث شده تا بسیاری از رانندگان برای مراقبت از فرمان و دست های خود، از روکش فرمان استفاده کنند. با کمک این روکش ها، دست رانندگان بر روی فرمان لیز نمی خورند. نقش این روکش ها زمانی پر رنگ تر می شود که افراد در مناطق گرم و مرطوب رانندگی می کنند. روکش فرمان در زیبایی و نظافت آن تاثیر زیادی دارد. انواع مختلفی از روکش ها وجود دارند که در بین آنها، روکش های چرمی طرفداران زیادی دارند. مدل های مختلف چرم فرمان اتومبیل شامل روکش فرمان چرم سوزنی، ورنی، چرم ویکتور، روکش فرمان چرم طبیعی یا گاوی، پوست ماری و … می شوند. استفاده از چرم برای روکش فرمان اتومبیل باعث افزایش طول عمر فرمان می شود. تنوع مدل های آن موجب شده تا با هر نوع سلیقه ای سازگار باشد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۲۹:۲۱ توسط:blog موضوع: نظرات (0)

دانستنیهای لازم برای سفر طولانی با قطار

اگر نوروز امسال قصد سفر دارید بهتر است در انتخاب وسیله مسافرتی خود دقت داشته باشید. هواپیما ماشین شخصی و قطار از بیشترین امار حمل و نقل محسوب می شوند. اینجا دانستنیهایی درباره سفر با قطار را با هم بررسی می کنیم.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۲۸:۳۶ توسط:blog موضوع: نظرات (0)