blog blog .

blog

دانستنیهای لازم برای سفر طولانی با قطار

سفر با قطار
قیمت بالا ؛تاخیر و خدمات ضعیف همه می تواند به هزینه ای که شما برای سفر پرداخت می کنید بستگی داشته باشد.اما محدودیت در مسیرها و مسافت طولانی دیگر ربطی به شما ندارد.حال ما شما را راهنمایی می کنیم که چگونه در مسافت های طولانی دوام بیاورید تا راه برای شما کم شود.

صندلی کنار پنجره
چند روزی می شود که در سفر هستید و تنها منظره ای که پیش روی شماست ؛راهروی خسته کننده ی قطار است و مناظر طبیعی آن سوی پنجره را کاملا از دست داده اید.پس با رزرو آگاهانه ی صندلی خود را از این بدشانسی نجات دهید.

سفر طولانی با قطارراهنمای مسافرت با قطار
دانستنیهای لازم برای سفر با قطار
بر خلاف هواپیما و اتوبوس ،قطار به اندازه ی کافی جا برای راحتی شما و دراز کردن پاهایتان دارد.با دریافت یک کابین اختصاصی (اگر با خانواده سفر می کنید) خود را از رفت و آمدها نجات می دهید و جای خواب هم دارید.البته میزان خدمات به لوکس بودن قطار و هزینه ای که پرداخت می کنید هم بستگی دارد.وجود پتو ؛تنقلات و آب ؛لباس راحت از دیگر مواردی هستند که برای راحتی شما نیاز است.

دانستنیهای لازم برای سفر با قطاردانستنیهای لازم برای سفر طولانی با قطار
سالن قطار
از آنجا که قطارها دارای سالنی برای خوردن غذا؛نوشیدن کافی و یا حتی نشستن وکمی وقت گذراندن هستند ؛می توانید زمانی را به آنجا اختصاص دهید.قطار دیگر مانند هواپیما نیست که پس از طی مسافتی کوتاه به مقصد برسید.بلکه این سفر مدت زمان بیشتری به خود اختصاص می دهد.با رعایت برخی موارد ایمنی می توانید با مردمان دیگر که همسفر شما محسوب می شوند سر صحبت را باز کنید تا با آداب ورسوم محلی انها و گویششان اشنا شوید.

غذا خوردن

هزینه ی غذا خوردن در قطار گران است اما شاید به یکبار امتحانش بیارزد.شاید در منوی غذا موردی باشد که دوست داشته باشید برای یکبار هم که شده آنرا امتحان کنید.البته غذایی که خودتان می آورید هم از نظر سلامت و هم قیمیت به صرفه تر است اما انجام برخی هزینه ها در طول سفر برای یکبار ایرادی ندارد.

قطار مغناطیسی چیست؟ سفینه های پرسرعت معلق را بیشتر بشناسید
قطار، وسیله حمل و نقلی ایمن و دوست داشتنی است که اکنون در کشورهای اروپایی و حوزه جنوب شرق آسیا از طرفداران زیادی برخوردار است و به عنوان یکی از مهمترین وسایل حمل و نقل این مناطق شناخته می شود. سرعت پیشرفت تکنولوژی های حمل و نقل قطاری در این کشورها به حدی سریع است که سرعت آن را می توان از سریع ترین قطارهای تندروی آن ها نیز بیشتر دانست.

جدیدترین تکنولوژی مورد استفاده در قطارهای سریع السیر که مدت زیادی از زمان معرفی آن نمی گذرد تکنولوژی قطارهای مغناطیسی است. با استفاده از این تکنولوژی سرعت قطارها تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کرده و قطعا استفاده از آن را می توان گامی موثر در زمینه پیشرفت حمل و نقل قطاری دانست.

کوه پشتی ـ انتخاب

گردآوری: پرشین وی


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۲۸:۳۶ توسط:blog موضوع: نظرات (0)